Nie jesteś zalogowany.

Rejestracja

Zaakceptowani zawodnicy (70/70)

Limit zawodników został wyczerpany, wciąż jednak zachęcamy do zapisywania się na listę rezerwową. Limit ten może zostać zwiększony. Zawodnicy mogą także zostać przeniesieni z listy rezerwowej po ewentualnej rezygnacji z udziału innych zawodników.
# Imię i nazwisko Afiliacja Czas zgłoszenia Status
1 Bartosz Kostka Uniwersytet Wrocławski 3 kwietnia 2019 12:00 zaakceptowany
2 Adam Kuczaj Uniwersytet Wrocławski 3 kwietnia 2019 12:00 zaakceptowany
3 Rafał Kaleta Uniwersytet Wrocławski 3 kwietnia 2019 12:00 zaakceptowany
4 Marcin Smulewicz Uniwersytet Warszawski 3 kwietnia 2019 12:00 zaakceptowany
5 Marek Sokołowski Uniwersytet Warszawski 3 kwietnia 2019 12:00 zaakceptowany
6 Mateusz Basiak Uniwersytet Wrocławski 3 kwietnia 2019 12:00 zaakceptowany
7 Katarzyna Kowalska Uniwersytet Warszawski 3 kwietnia 2019 12:01 zaakceptowana
8 Jan Wawruszczak Politechnika Wrocławska 3 kwietnia 2019 12:02 zaakceptowany
9 Krzysztof Boryczka V LO w Bielsku-Białej (junior) 3 kwietnia 2019 12:03 zaakceptowany
10 Wojciech Nadara Uniwersytet Warszawski 3 kwietnia 2019 12:04 zaakceptowany
11 Krzysztof Maziarz Uniwersytet Jagielloński 3 kwietnia 2019 12:19 zaakceptowany
12 Mateusz Lewko Uniwersytet Wrocławski 3 kwietnia 2019 12:28 zaakceptowany
13 Juliusz Korab-Karpowicz III LO w Bielsku-Białej (junior) 3 kwietnia 2019 12:36 zaakceptowany
14 Mikołaj Marciniak Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu 3 kwietnia 2019 12:38 zaakceptowany
15 Janusz Schmude Uniwersytet Warszawski 3 kwietnia 2019 12:58 zaakceptowany
16 Juliusz Straszyński Uniwersytet Warszawski 3 kwietnia 2019 13:13 zaakceptowany
17 Aleksander Łukasiewicz Uniwersytet Wrocławski 3 kwietnia 2019 13:21 zaakceptowany
18 Dominik Kowalczyk Uniwersytet Wrocławski 3 kwietnia 2019 13:22 zaakceptowany
19 Michał Kępa Uniwersytet Wrocławski 3 kwietnia 2019 13:22 zaakceptowany
20 Adam Zyzik Uniwersytet Wrocławski 3 kwietnia 2019 13:25 zaakceptowany
21 Michał Bryjak Uniwersytet Wrocławski 3 kwietnia 2019 13:28 zaakceptowany
22 Marcin Knapik Uniwersytet Wrocławski 3 kwietnia 2019 13:32 zaakceptowany
23 Maciej Hołubowicz Uniwersytet Warszawski 3 kwietnia 2019 13:44 zaakceptowany
24 Vladyslav Hlembotskyi Uniwersytet Jagielloński 3 kwietnia 2019 13:47 zaakceptowany
25 Przemysław Podleśny Uniwersytet Warszawski 3 kwietnia 2019 13:47 zaakceptowany
26 Tymoteusz Wiśniewski XIV LO w Warszawie (junior) 3 kwietnia 2019 14:15 zaakceptowany
27 Michał Maras Uniwersytet Wrocławski 3 kwietnia 2019 14:16 zaakceptowany
28 Jakub Wasilewski XIV LO w Warszawie (junior) 3 kwietnia 2019 14:19 zaakceptowany
29 Anna Piekarska INTiBS PAN Wrocław 3 kwietnia 2019 14:46 zaakceptowana
30 Maciej Gawron Aleph Zero 3 kwietnia 2019 15:34 zaakceptowany
31 Kuba Boguta Uniwersytet Warszawski 3 kwietnia 2019 15:40 zaakceptowany
32 Mateusz Radecki Uniwersytet Warszawski 3 kwietnia 2019 15:42 zaakceptowany
33 Paweł Michalak Uniwersytet Wrocławski 3 kwietnia 2019 15:45 zaakceptowany
34 Konrad Paluszek Uniwersytet Warszawski 3 kwietnia 2019 16:04 zaakceptowany
35 Rafał Maj Uniwersytet Warszawski 3 kwietnia 2019 16:32 zaakceptowany
36 Kamil Dębowski Youtube 3 kwietnia 2019 16:43 zaakceptowany
37 Michał Zieliński Uniwersytet Jagielloński 3 kwietnia 2019 16:48 zaakceptowany
38 Jolanta Mozyrska Uniwersytet Warszawski 3 kwietnia 2019 16:51 zaakceptowana
39 Łukasz Kondraciuk Uniwersytet Warszawski 3 kwietnia 2019 16:53 zaakceptowany
40 Krzysztof Małysa Uniwersytet Warszawski 3 kwietnia 2019 16:53 zaakceptowany
41 Mateusz Gieroba XIV LO we Wrocławiu (junior) 3 kwietnia 2019 16:56 zaakceptowany
42 Tytus Grodzicki XIV LO we Wrocławiu (junior) 3 kwietnia 2019 17:00 zaakceptowany
43 Mateusz Puczel Uniwersytet Warszawski 3 kwietnia 2019 17:03 zaakceptowany
44 Aleksandra Andrasz XIV LO we Wrocławiu (junior) 3 kwietnia 2019 17:07 zaakceptowana
45 Marcin Rogala Uniwersytet Wrocławski 3 kwietnia 2019 17:11 zaakceptowany
46 Aleksander Uniatowicz I LO w Legnicy (junior) 3 kwietnia 2019 17:12 zaakceptowany
47 Piotr Borowski Uniwersytet Warszawski 3 kwietnia 2019 17:13 zaakceptowany
48 Mateusz Krajewski XIV LO we Wrocławiu (junior) 3 kwietnia 2019 17:28 zaakceptowany
49 Anita Śledź Uniwersytet Warszawski 3 kwietnia 2019 17:33 zaakceptowana
50 Jan Wańkowicz I LO Legnica (junior) 3 kwietnia 2019 17:36 zaakceptowany
51 Michał Niedziółka Uniwersytet Warszawski 3 kwietnia 2019 17:58 zaakceptowany
52 Adam Górkiewicz XIV LO we Wrocławiu (junior) 3 kwietnia 2019 18:01 zaakceptowany
53 Marcin Martowicz LO 13 (junior) 3 kwietnia 2019 18:08 zaakceptowany
54 Krzysztof Łukasiewicz I LO w Legnicy (junior) 3 kwietnia 2019 18:08 zaakceptowany
55 Franciszek Malinka XIV LO we Wrocławiu (junior) 3 kwietnia 2019 18:11 zaakceptowany
56 Kacper Solecki XIV LO Wrocław (junior) 3 kwietnia 2019 18:14 zaakceptowany
57 Dawid Jamka Uniwersytet Warszawski 3 kwietnia 2019 18:16 zaakceptowany
58 Konrad Czapliński Uniwersytet Warszawski 3 kwietnia 2019 18:16 zaakceptowany
59 Marcin Szmagara I LO Legnica (junior) 3 kwietnia 2019 18:40 zaakceptowany
60 Janusz Partyka XIV LO w Warszawie (junior) 3 kwietnia 2019 18:40 zaakceptowany
61 Piotr Nawrot Uniwersytet Warszawski 3 kwietnia 2019 18:53 zaakceptowany
62 Michał Grzymek XIV Lo WE Wrocławiu (junior) 3 kwietnia 2019 19:13 zaakceptowany
63 Łukasz Pluta ALO PWR (junior) 3 kwietnia 2019 19:19 zaakceptowany
64 Mateusz Opala XIV LO we Wrocławiu (junior) 3 kwietnia 2019 19:52 zaakceptowany
65 Jakub Bachurski XIV LO w Warszawie (junior) 3 kwietnia 2019 20:42 zaakceptowany
66 Mateusz Rzepecki Uniwersytet Wrocławski 3 kwietnia 2019 20:47 zaakceptowany
67 Paweł Pawlik Uniwersytet Warszawski 3 kwietnia 2019 20:57 zaakceptowany
68 Kamil Tasarz XIV LO Wrocław (junior) 3 kwietnia 2019 23:15 zaakceptowany
69 Jakub Kopystiański XIV LO we Wrocławiu (junior) 3 kwietnia 2019 23:15 zaakceptowany
70 Karol Kaszuba UW 4 kwietnia 2019 01:28 zaakceptowany
71 Tomasz Idziaszek algonotes.com 4 kwietnia 2019 02:11 w kolejce
72 Michał Fica Liceum nr 14 Wrocław (junior) 4 kwietnia 2019 08:51 w kolejce
73 Karol Niczyj Politechnika Wrocławska 4 kwietnia 2019 09:58 w kolejce
74 Kamila Bojar Politechnika Wrocławska 4 kwietnia 2019 10:06 w kolejce
75 Daniel Kluska Politechnika Wrocławska 4 kwietnia 2019 11:10 w kolejce
76 Damian Straszak Aleph Zero Foundation 4 kwietnia 2019 11:14 w kolejce
77 Daniel Cicharski Politechnika Wrocławska 4 kwietnia 2019 11:14 w kolejce
78 Stanisław Strzelecki Uniwersytet Warszawski 4 kwietnia 2019 14:48 w kolejce
79 Jonatan Hrynko Uniwersytet Wrocławski 4 kwietnia 2019 18:53 w kolejce
80 Bartosz Stefaniak Uniwersytet Wrocławski 4 kwietnia 2019 20:10 w kolejce
81 Dawid Dieu Uniwersytet Wrocławski 12 kwietnia 2019 15:47 w kolejce
82 Michał Opala GD nr 26 we Wrocławiu (junior) 17 kwietnia 2019 21:06 w kolejce
 

Partnerzy i sponsorzy